kierownik budowy zielona góra, kierownik budowy lubuskie     Przy projektowaniu domów indywidualnych – jedno lub wielorodzinnych, nasza pracownia przykłada szczególną wagę do osobistych potrzeb i preferencji Klientów w zakresie funkcjonalności i wyglądu budynku. Dążymy do tego, aby projekt domu w pełni pokrywał się z Państwa wizją. Pragniemy, żeby bez względu na budżet przewidziany na przyszłą inwestycję, zawsze proponować dobre materiały i rozwiązania, które spełniają Państwa oczekiwania w zakresie estetyki i jakości projektowanego obiektu. Praca nad projektem domu indywidualnego przebiega w kilku etapach:

     Poznajemy Państwa szczegółowe wymagania w zakresie wymarzonego domu – m.in. ilość i wielkość pomieszczeń, orientacyjną powierzchnię budynku, oczekiwane rozwiązania funkcjonalne a także omawiamy możliwości zaaranżowania działki i przybliżone koszty inwestycji.

     Na podstawie zebranych informacji, przygotowujemy projekt koncepcyjny domu w technologii 3D, będącego odzwierciedleniem Państwa indywidualnych potrzeb. Projekt ten zawiera plan usytuowania budynku na działce, rzuty wszystkich kondygnacji i pomieszczeń, przekroje, rozmieszczenie stolarki okiennej i drzwiowej oraz foto-realistyczne wizualizacje prezentujące dom z każdej strony. Po jego akceptacji, w toku kilku spotkań, proponowany przez nas projekt domu wspólnie z Państwem szczegółowo omawiamy, analizujemy i dopracowujemy do wersji ostatecznej.

     Następnym etapem jest przygotowanie projektu budowlanego – niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę. Praca nad nim trwa około dwóch miesięcy. Zawiera w sobie szczegółowy projekt zagospodarowania terenu działki oraz projekt architektoniczno-budowlany a także wszystkie wymagane pozwolenia. Jeśli zachodzi taka konieczność – zlecamy także wykonanie wyników badań geologiczno-inżynierskich. Projekt przestawia ostateczne usytuowanie budynku na Państwa działce, wszelkie rozwiązania funkcjonalne domu, rzuty poszczególnych kondygnacji wraz ze sposobem rozplanowania pomieszczeń, zestawienia stolarki drzwiowej i okiennej, wszystkie szczegółowe wymiary i rozwiązania techniczno-materiałowe. Zawiera też plan sieci uzbrojenia terenu, sposób odprowadzania ścieków a także rozplanowanie strefy zieleni i sposób włączenia działki do układu dróg.

     Ostatnim, a zarazem najbardziej ekscytującym dla Klientów i dla nas jako architektów etapem następującym po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jest rozpoczęcie prac związanych z budową Państwa domu. W tym okresie pełnimy nadzór autorski nad jego realizacją. Pilnujemy zgodności realizacji budowy z projektem, pomagamy w rozwiązywaniu bieżących problemów pojawiających się w trakcie prac oraz dbamy o uzyskanie najwyższej jakości wykonania Państwa domu.

Uwaga! Przedstawiona oferta ma charakter jedynie informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."ALTECH" mgr inż. Adrian Litecki | 65-386 Zielona Góra/Lubuskie ul. Budowlana 4A | tel: 785-527-085
architekt zielona góra | kierownik budowy zielona góra | kierownik budowy lubuskie | biuro projektowe zielona góra i nowa sól
Copyright © altech.zgora.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies - dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.